made with in Assos

İnek, mavi, logo, font ..

Juan, endüstriyel tasarımcı. Bunu okuduğu ya da bu işle uğraştığı için değil, kişilik olarak sorun çözmeye odaklı tasarımlar yaptığı ve hayatını da bu çizgilerde yaşadığı için. Kitap okuduğunu görmezsiniz, çünkü o izler, kısa kısa okur, öğrenir, çizer, boyar, atölyesine girer pratiğe döker.

2014 sonbaharında bir logomuz olsun dedik. Önce acele ettik, Dulce de Leche markasının patentini tescillettirdik. Bunun için de bir logo hemencecik yapıştırdık. O da Juan’ın ressam kızkardeşi Maria Casalins’in inekli bir tablosundan alıntıydı. Sonra Juan başladı inekler çizmeye. Yüzlerce inek. Memeli, memesiz; mavili, mavisiz; önden, yandan.. Juan elle çizdi ama ihtiyacımız olan çok yetenekli arkadaşımız, ilüstratör Deniz Ayaz’dı artık. Bilgisayara geçirdi, çizimi temizledi, detaylarla keyfine keyif kattı ineğimizin. Fontu seçti, düzenlendi, profesyonel bir çizgiye oturttu ve tataaaaa !

Arjantin mavisi benekli süt ineğimiz aslında Assos’un kekik kokan otlarıyla besleniyor. Taze sütünü bize sağlıyor ve biz de kavanozlara Dulce de Leche’leri dolduruyoruz.

 

1619 2168 Dulce de Leche

Merhaba

En tatlı yeniliklerden ilk haberdar olmak istiyorsanız haber bültenimize abone olun.

Ne aramak istemiştiniz?
Online alışveriş için aristegelse.com'u ziyaret edebilirsiniz.
Ziyaret Et
Online alışveriş için aristegelse.com'u ziyaret edebilirsiniz.
Ziyaret Et